Ondřej Kopecký a Jiří Diblík chtějí zlepšit duševní zdraví lidí po celém světě. Jdou na to přes digitální technologie, jejich aplikace VOS pozná, když se člověk necítí úplně nejlépe, a zároveň mu nabídne meditaci nebo radu odborníka. Jiří Diblík v krátkém rozhovoru vysvětluje, proč se pustili do boje se špatnou náladou a jaké mají plány.

Se zpěvákem z kapely Queenie Michalem Kluchem jsme si povídali o zrušených koncertech v minulém roce, letní šňůře koncertů, kolik peněz kvůli jejich přesouvání tratili a jestli věří, že tentokrát všechno klapne a jejich vystoupení v O2 areně se opravdu uskuteční.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související