Ve výhledu tří let by Česko díky digitalizaci mohlo zbohatnout o tři až pět procent HDP. Říká to Miroslav Lukeš, stratég společnosti Bankovní identita, která spojuje největší české banky. Jejich digitální řešení pro ověřování totožnosti začínají používat další velké firmy z oborů financí, dodavatelů energií, operátorů, ale také sázení. Bankovní identita spouští ostrý provoz na začátku června. Co přesně nabídne a jaké budou výhody pro klienty, o tom hovoří v Ranním brífinku Miroslav Lukeš, který dříve pracoval pro Mastercard. 

Pokud vás to v práci nebaví, poslechněte si radu Petra Kellnera, který by dnes slavil 57. narozeniny. PPF u této příležitosti zveřejnila vzpomínkové video, z něhož čerpáme.  

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související