Venku začíná být hezky, ven tak vyrážejí skupinky cyklistů nebo motorkářů. Své miláčky ale vyráží vyvětrat i majitelé historických vozů. Chtěli byste také jednoho takového veterána? Na prodej je Škoda 135 GLi z roku 1988 zhruba za 270 tisíc korun. Se sběratelem těchto vozů Radkem Pokorným jsme probrali, jestli staré vozy Škoda jsou jen retro hitem v Česku, nebo i jinde v Evropě a také co musí správný veterán mít. A s hlavním analytikem HN Martinem Ehlem jsme probrali armádní zakázku za 51 miliard korun, na včerejším jednání vlády se totiž obří tendr posunul do další fáze, trablům nejspíš ale ještě není konec.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související