Dnes vám řekneme všechno, co ještě nevíte o česko-ruské krizi! Proč mlčí Miloš Zeman, když se vyjadřoval i k tomu, jestli prase jeho kancléře bylo nemocné nebo hladové? Vysvětlíme si to s nejlepším českým "zemanologem“, profesorem Masarykovy university Lubomírem Kopečkem. S profesionálním volební sázkařem Michalem Sirovým odpovíme na otázku, komu vyhrocený spor s východní velmocí pomůže k lepším volebním výsledkům. A Miroslava Kalouska se jako nejlepšího politického rétora poptáme, jestli používá výraz "rusák", který leckdo považuje za urážlivý.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související