Majitel rozvadovského King's Casina Leon Tsoukernik si vyšlápl na Facebook. Chce po něm půl miliardy korun. Proč žaloba na falešnou reklamu tentokrát může uspět, to v podcastu vysvětluje šéf byznysové rubriky Hospodářských novin Milan Mikulka. O tom, jak covid přiměl majitele firem více přemýšlet o budoucnosti a svých nástupcích, zase hovoří partner Deloitte a šéf programu Best Managed Companies Miroslav Svoboda. Co se dozvíte na závěr? Proč Nadace rodiny Vlčkových, která minulý týden koupila usedlost Cibulka, začala hledat nejvyššího šéfa. Zkuste se přihlásit.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související