Na burzu Nasdaq vstoupila americká společnost Coinbase, která umožňuje transakce, obchodování a úschovu kryptoměn. S redaktorem Petrem Lukáčem jsme probírali, co uvedení akcií Coinbase na burzu udělá s hodnotou bitcoinu a jestli je to znamením, že kryptoměny už nejsou jen okrajovou záležitostí, ale opravdu prorazily do mainstreamu. Se zástupcem herního studia Perun Creative Petrem Bělohradem si představíme jejich nejnovější RPG a survival titul Hobo: Tough Life, který hráče uvrhne do městských ulic, kde si musí zajistit jídlo, pití a také střechu nad hlavou.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát kolem deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související