Novým nejlepším podnikatelem Česka se stal Josef Průša, zakladatel a šéf společnosti Prusa Research, která patří k největším výrobcům 3D tiskáren a jejich náplní na světě. Průšovo vítězství v tradiční soutěži EY Podnikatel roku okomentoval šéf poroty a vítěz loňského ročníku Oliver Dlouhý z letenkového Kiwi.com. Ten zároveň čeká, že se letos lidé ve velkém vrátí do letadel. Jeho firma jim zároveň stále ještě přeposílá peníze za zrušené lety z loňska. Navíc rozhovor o tom, kdo je nový šéf zdravotnictví Petr Arenberger a co ho ve funkci čeká.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související

Jak na daně

Související