Máme po Velikonocích, ale na vzkříšení to v českém byznysu moc nevypadá. Naopak to vyhlíží tak trochu jako ve Zjevení svatého Jana – apokalypticky. 

S prezidentem svazu obchodu a cestovního ruchu Tomášem Prouzou probereme, jak poslední postup vlády likviduje  podnikatele a jak se desetitisíce z nich chystají žalovat stát. A taky prozradíme, jestli se za nynější astronomické ceny ještě vyplatí kupovat dům, byt nebo chalupu. Není to náhodou už proklatě nafouklá bublina? Poslechněte si, co o tom soudí a co doporučuje naše expertka na reality Julie Hrstková.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související

Jak na daně

Související