Duhová kočka Nyan Cat v minulých týdnech bořila aukční rekordy. V aukci se tento internetový mem z roku 2011 prodal za 13 milionů korun. Může za to nový trend ve světě kryptoměn, takzvané nezaměnitelné tokeny. DHL muselo vyvracet fámy o "práškovacím" letadle. Firmy stojí boj s dezinformacemi peníze a také mohou ztratit důvěru zákazníků. Muž, který dokáže dělit nulou a rozbrečí i cibuli, má dnes narozeniny. Stovky radnic a škol po Česku opět vyvěsí tibetské vlajky.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru