Dnes je to hlavně o dění v on-line světě, do něhož nás zavřel covid. České děti mají velký zájem o kyberbezpečnost. Proč má Česko v této oblasti dobrou pověst, ale začíná zaostávat? Čínský parlament schvaluje plán na novou pětiletku. Čím v době růstu politické moci Číny pozorovatele překvapil? Možná i vaše děti tráví hodiny u on-line hry Roblox, jejíž tvůrce tento týden vstupuje na burzu. Čím je pro ně hra zajímavá?

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související

 

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru