E-shop Rohlík.cz podnikatele Tomáše Čupra získal od investorů pět miliard korun na svůj další rozvoj. Poslanec za hnutí ANO a majitel firmy Brano Group Pavel Juříček si sehnal pro svůj podnik testy v Izraeli a testuje už od října. Excentrický matematik a investor Karel Janeček HN vysvětlil, že smrtící koronavirus by se mohl nakonec ukázat jako hodný brouček. Smrtící vir je podle něj příležitost pro lidstvo a demokracii.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru