Internetovým seznamkám lockdown prospívá. Lidé by se sice neměli stýkat, ale o to víc si chtějí popovídat. Už několik Čechů se ale spálilo na Tinderu – podlehli kouzlu krásných žen, které je lákaly nejen na společné chvilky, ale i na investování do údajně vysoce ziskových produktů. Šlo ovšem o podvod, s kterým teď má plné ruce práce policie. A Putinův Kreml u příležitosti dnešních devadesátin Michaila Gorbačova vzkazuje: Nic jako perestrojka se v dějinách Ruska už nebude opakovat.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru