Do Česka přišel druhý audit zemědělských dotací pro firmu Agrofert. Měl by potvrdit ten první: že český premiér Andrej Babiš je ve střetu zájmů. Podíváme se živě na jeden z největších zbrojařských veletrhů na světě v Abú Dhabí, na nějž přes všechny koronavirové nástrahy odjeli zástupci českých firem a uzavírají tam nové obchody. Vysvětlujeme, jak se vyznat v nových pravidlech polské vlády pro překračování hranic. A pak nabídneme možnost, jak si i dnes bezpečně projet celou Evropu.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru