Váháte, jestli můžete mít respirátor jen čínský, nebo i český a jak je to vlastně s nanorouškou? A jak hodnotit rozhodování vlády? Zeptám se Jiřího Kůse, předsedy Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a šéfa firmy nanoSpace. Sestavit rozpočet obří nemocnice, jako je ta pražská v Motole, není jednoduché. Když přijde ještě pandemie koronaviru, stává se z toho magie. Ředitel nemocnice Miloslav Ludvík se v Ranním brífinku pokusil vysvětlit, jak se covid účtuje. Uslyšíte sami, co to je za detektivku.

Poslechněte si celý náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát do deseti minut, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Související
Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru