ČEZ jedná o koupi Vodafonu. Jak vidí jeden z nejbohatších Čechů Vlastislav Bříza vývoj české ekonomiky a autolandu? Kdo skutečně dodá antigenní testy? Navíc pozitivní story o tom, jak jsme pomohli studentce na drahý Oxford. Poslechněte si nový podcast Hospodářských novin, který vás každé ráno provede těmi nejdůležitějšími zprávami nejen z byznysu a ekonomiky.

Držíme krátký formát do deseti minut, akorát na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. Budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl Ranního brífinku a také epizody dalšího podcastu Poprvé si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty a také v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru